کسب رتبه برتر روابط عمومی استاندارد کردستان در جشنواره روابط عمومی‌های کشور

سیران مرادی مسوول روابط عمومی استاندارد کردستان از کسب رتبه برتر روابط عمومی این اداره‌کل در جشنواره سراسری از "استاندارد تا کیفیت" خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کردستان مرادی گفت: این جشنواره با هدف ایجاد فضای سالم رقابتی، ایجاد انگیزه و نشاط سازنده در روابط عمومی‌های سراسر کشور و تجلیل و تکریم از نیروهای کارآمد این عرصه برای اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها و اقدامات و رویدادهای ادارات کل استانی از طریق تولید و انتشار آثار مناسب در شرایط اجتماعی متاثر از شیوع کووید -۱۹ در راستای  گرامیداشت هفته استاندارد تا روز ملی کیفیت برگزار شد.
وی عنوان کرد: این جشنواره شامل سه محور ارتباطات رسانه‌ای، فیلم، عکس و پوستر و فعالیت‌های خلاقانه بود و روابط عمومی این استان در دو محور فیلم، عکس و پوستر در بخش های موشن گرافیک و اینفوگرافیک و همچنین در محور فعالیت‌های خلاقانه شرکت کرد که در بخش موشن گرافیک رتبه‌ی سوم  را کسب و در بخش فعالیت‌های خلاقانه شایسته تقدیر شد.
گفتنی است در قسمت خلاقانه کتاب داستان " قصاب مهربان و ترازوی استاندارد" به نوسیندگی نسرین احترامی و تصویرگری سه‌یران مرادی استان اول شد.